Paėmimas
Data
Laikas
Grąžinimas
Data
Laikas

Taisyklės ir sąlygos

AUTOCOM GO taisykles ir sąlygos

AUTOMOBILIAI.

AUTOCOM Car Rental nuomojami automobiliai yra nauji. Automobiliai skirstomi į grupes. Rezervuodami galite pasirinkti automobilį pagal markę ir modelį, arba pagal grupę. Galimi grupių automobiliai (modeliai) nurodyti tinklapyje. Nuomotojas pasilieka teisę pakeisti rezervuotą automobilį į kitą tos pačios arba aukštesnės grupės automobilį (avarijos ar techninio gedimo atveju).

AUTOMOBILIO GEDIMAS.

Techninio gedimo atveju nuomotojas įsipareigoja, per įmanomai trumpiausią laiką, suteikti nuomininkui pakaitinį automobilį. Pagalbos linija veikia 24 val per parą.

NUOMOS TERMINAS.

Minimalus automobilio nuomos terminas – 24 val., maksimalus – neribojamas.

NUOMOS KAINA.

Automobilių nuomos kainos nurodytos už parą. Nuomos para – 24 val. nuo automobilio paėmimo pradžios. Nurodytos kainos yra galutinės, nėra papildomų ar paslėptų mokesčių. Į kainą įskaičiuota: transporto priemonių privalomasis civilinės atsakomybės, CASCO ir keleivių draudimai. Išskirtinais atvejais kaina gali keistis: atsižvelgiant į nuomos laikotarpį, nuvažiuotų kilometrų skaičių, kelionėms į užsienį. Visų automobilių kainos nurodytos su PVM.

UŽSTATAS.

Užstatas už lengvuosius automobilius: 300€ – 600€, už keleivinius ir krovininius mikroautobusus: 600€. Užstatas prilygsta asmeninei nuomininko atsakomybei suma lygi vagystės, autoavarijos ar trečiujų asmenų veiklos atvejais. Šią sumą rezervuojame kliento banko kortelės (VISA, VISA ELECTRON, arba MASTERCARD) sąskaitoje. Užstato suma gali likti rezervuota kliento saskaitoje nuo 14 iki 21 kalendorinės dienos, skaičiuojant nuo užšaldymo datos. Tai priklauso nuo kliento banko, kuris yra išdavęs mokėjimo kortelę.

DRAUDIMAS.

Visi nuomojami automobiliai yra apdrausti transporto priemonių civilinės atsakomybės ir CASCO draudimu nuomojamiems automobiliams, galiojančiu visoje geografinėje Europoje. Nuomininkas arba bet kuris kitas asmuo, įgaliotas vairuoti transporto priemonę, yra apdrausti transporto priemonių civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, kuris skiria išmokas už kūno sužalojimus iki 2 500 000€, taip pat ir už turtui padarytą žalą iki 500 000€.
CASCO draudimas avarijos atveju – dengia nuostolius padarytus nuomojamam automobiliui, nesvarbu, kas avarijos kaltininkas.
CASCO draudimas automobilio vagystės atveju – dengia nuostolius automobilio vagystės atveju. Būtina sąlyga – pristatyti išsinuomoto automobilio dokumentus ir raktus, kitaip draudiminė apsauga negalios.
Keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų: kiekviena nuomojama transporto priemonė papildomai apdrausta keleivių draudimu, kuris skiria išmokas mirties atveju – 7 250€, negalios atveju – 15 000€.
Besąlyginė franšizė lengviesiems automobiliams: 300€ – 600€, keleiviniams ir krovininiams mikroautobusams: 600€.

PAPILDOMAS DRAUDIMAS.

Avarijos atveju, kai kaltininkas yra nuomininkas, ar kitu automobilio apgadinimo atveju, kai kaltininko nėra, nuomininkas kompensuoja besąlyginės franšizės sumą, kurios nedengia draudimo bendrovė, iš užstato. Kad sumažintume nuomininko atsakomybę iki 0€, siūlome apsidrausti papildomu draudimu.
Papildomo draudimo kaina 7€ – 20€ parai, priklausomai nuo automobilio ir nuomininko vairavimo stažo.

Įsigijus papildomą draudimą, imamas užstatas tik už Kuro baką – nuo 70 – 100€ .

Minimali papildomo draudimo kaina lengviesiems automobiliams 35€, keleiviniams ir krovininiams mikroautobusams 90€.
Maksimali papildomo draudimo kaina lengviesiems automobiliams 100€, keleiviniams ir krovininiams mikroautobusams 200€ už visą nuomos laikotarpį.

PAPILDOMAS DRAUDIMAS STIKLAMS, ŽIBINTAMS IR PADANGOMS.

Ši draudimo rūšis sumažina nuomininko atsakomybę iki 0,00€ tik automobilio stiklų, žibintų ir padangų apgadinimo atveju. Draudimo kaina: 3,5 Eur/ para.

VAIRAVIMO APRIBOJIMAI.

Minimalus vairavimo stažas nuomojantis lengvuosius automobilius – 1 metai, nuomojantis keleivinius ir krovininius mikroautobusus – 3 metai. Išvykimas į užsienį nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą į užsienio šalį be nuomotojo leidimo yra taikoma 1200€ bauda.

Nuomininkams kurių amžius 19 – 23 metai yra taikomas “Jauno vairuotojo mokestis” – 7€ para.

RIDOS APRIBOJIMAI.

Nuomojantis automobilį 3-jų dienų ar ilgesniam laikotarpiui ir važinėjant juo tik Lietuvos teritorijoje, ridos apribojimai – netaikomi. Kitais atvejais – pagal susitarimą. Specialiesiems pasiūlymams yra taikomi atskiri ridos apribojimai, kurie yra nurodomi prie pasiūlymo.

PAPILDOMAS VAIRUOTOJAS.

Nėra mokesčio už papildomą vairuotoją. Papildomo vairuotojo duomenis būtina pateikti prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį. Perduoti automobilio vairavimą asmeniui, neįtrauktam į automobilio nuomos sutartį, griežtai draudžiama.

REIKALINGI DOKUMENTAI.

Automobilio nuomos sutarties sudarymui reikia pateikti asmens dokumentą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

AUTOMOBILIO IŠDAVIMAS IR GRĄŽINIMAS.

Automobiliai išduodami ir grąžinami AUTOCOM Car Rental biure Vilniuje, Vilniaus oro uoste, Kauno oro uoste, Klaipėdos biure, Palangos oro uoste bei Šiauliuose darbo valandomis – nemokamai.

AUTOCOM Car Rental automobilių nuomos biurai:

LIETUVA

Centrinio ofiso Vilniuje adresas: Savanorių pr. 129, tel. +370 659 322 22.

Darbo laikas: I – V 08.00 – 18.00

VI – VII 09.00 – 16.00

Biuras Kaune: Islandijos pl. 15, Kaunas tel. Nr. +370 659 823 10.

Biuras Klaipėdoje: Šilutės pl. 2, tel. Nr. +370 630 099 71.

LATVIJA, ESTIJA

AUTOCOM Car rental atstovas Rygos ir Talino oro uostuose pasitiks Jus atvykimo salėje.

Darbo laikas: I – V 08.00 – 18.00

VI – VII 09.00 – 16.00

 

Darbo dienomis nuo 20:00 iki 08:00.

Savaitgaliais nuo 16:00 iki 09:00.

Šventinėmis dienomis.

 

VIENOS KRYPTIES AUTOMOBILIO NUOMA.

Vilnius – Kaunas, Kaunas – Vilnius: 15€;

Vilnius – Klaipėda, Palanga: 60€;

Kaunas – Klaipėda, Palanga: 60€;

Vilnius – Šiauliai: 50€;

Klaipėda, Palanga, Kaunas – Šiauliai: 40€;

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai – Ryga: 100€;

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai – Talinas: 270€;

Riga – Talinas, Talinas – Riga: 250€.

 

KURAS.

Automobiliai išduodami pilnu kuro baku, grąžinti automobilį privaloma taip pat pilnu baku. Grąžinus automobilį nepilnu kuro baku, taikomas 15 € kuro užpylimo paslaugos mokestis, už trūkstamą kuro kiekį klientas privalo sumokėti pagal pateiktą degalinės kasos kvitą.

PAPILDOMA ĮRANGA.

Papildomai siūlome išsinuomoti GPS mobiliasias navigacijas, kėdutes vaikams, automobilines stogo bagažines su skersiniais.

Kainos:

Kėdutės vaikams – 3€ per parą.
GPS – 3€ per parą.
Automobilinė stogo bagažinė – 4,50€ per parą.

Ilgesniam nei 10 d. automobilio nuomos laikotarpiui kėdutės vaikams, GPS – 15€ visam nuomos laikotarpiui. Klientams, turintiems AUTOCOM Car Rental automobilių nuomos nuolaidų kortelę, viena kėdutė vaikui – nemokamai.

ATSISKAITYMO UŽ PASLAUGAS BŪDAI.

Už automobilio nuomą atsiskaityti galima banko kortelėmis (VISA, MASTERCARD, MAESTRO) banko pavedimu ir grynaisiais pinigais.

REZERVACIJA.

Automobilį galite rezervuoti tinklapyje www.autocomcarrental.com, el. paštu info@autocomcarrental.com arba telefonu +370 659 322 22. Užpildžius rezervaciją, būtina sulaukti rezervacijos patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą el.paštą arba su Jumis bus susisiekta telefonu. Rezervuojant automobilį tai pačiai dienai, užsakymai priimami tik telefonu + 370 659 322 22.

Grįžti